1.Dzisiaj rozpoczynamy XVIII Tydzień Biblijny pod hasłem: „Odważnie głosić Ewangelię Boga światu”. Zachęcamy do pogłębionej lektury Pisma Świętego. Przy wyjściu z kościoła można zabrać ze sobą przygotowane cytaty z Biblii.
2.Kalendarz Liturgiczny:
– Czwartek (23.04): Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
– Sobota (25.04): Święto św. Marka, Ewangelisty.
3.Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w przyszłą niedzielę, 26 kwietnia, o godzinie 19:00 na plebanii.
4.Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej. Dostępne są nowe numery: „Gościa Niedzielnego”, „Niedzieli” oraz „Stasia” dla dzieci.
5.Trzecia niedziela miesiąca, składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne naszej parafii. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary.
6.W minionym tygodniu na cmentarz odprowadziliśmy: śp. Janinę Gut, śp. Stanisława Siude, śp. Ewelinę Kaszyca, śp. Janinę Łoboz. Pamiętajmy o nich oraz o wszystkich naszych bliskich zmarłych w modlitwach.
7.W czwarty piątek miesiąca (24 kwietnia) o godzinie 17:00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z uwielbieniem. Będziemy modlić się o rychłą beatyfikację Sługi Bożej Helenki Kmieć oraz w intencjach za jej przyczyną. Intencje można składać do skrzynki znajdującej się za ławkami.
8.Wszystkim Parafianom, Gościom oraz Solenizantom i Jubilatom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask od Zmartwychwstałego Pana.
