ul. Oświęcimska 83, 32-590 Libiąż

przemienienie.libiaz@gmail.com

1. NIEDZIELA ZWYKŁA – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 07.01.2024 R.

1.Przeżywamy niedzielę Chrztu Pana Jezusa wspominając tamto wydarzenie w rzece Jordan. Myślimy przy tym o naszym sakramencie chrztu świętego, przez który jesteśmy włączeni do wspólnoty Kościoła i jako dzieci Boże mamy wydawać w naszym życiu piękne owoce miłości Boga i drugiego człowieka. Po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu, podczas której podziękujemy Bogu za dar tego sakramentu.

2.Chociaż w liturgii Kościół po tej niedzieli będzie przeżywał czas zwykły, w Polsce będziemy trwać tradycyjnie w radości Bożego Narodzenia do 2 lutego.

3. Trwa wizyta duszpasterska w naszej parafii. Plan kolędy znajduje się w gablotach i na stronie internetowej parafii.

4.Dzisiaj po raz ostatni zapraszamy na jasełka organizowane przez młodzież oazową naszej parafii. Spektakl odbędzie się po Mszy św. O g. 11.00 oraz o 19.00.

5.Do nabycia prasa katolicka:” Gość Niedzielny”, „ Mały Gość „ oraz „ Niedziela”.

6. W tym tygodniu na cmentarz odprowadziliśmy naszych zmarłych parafian: śp. Jana Tyrak, sp. Wandę Szymkowiak. Pamiętajmy o zmarłych w naszych modlitwach.

7.Wszystkim Jubilatom, Solenizantkom i Solenizantom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Najświętszej i wstawiennictwa swoich świętych Patronów. Wam Kochani Parafianie i Goście Bożej Opieki na każdy dzień tego Nowego Roku!

Jeszcze nie ma treści do pokazania.