ul. Oświęcimska 83, 32-590 Libiąż

przemienienie.libiaz@gmail.com

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18.02.2024 R.

1.Przeżywamy Święty Czas Wielkiego Postu, okres pokuty, nawrócenia serca i przemiany naszego życia. Zapraszamy wszystkich bez wyjątku na udział w Nabożeństwach Pasyjnych. W każdy piątek o g. 16.45 Droga krzyżowa dla dzieci, o g. 17.30 – Droga krzyżowa dla starszych, młodzieży i pozostałych. Również w każdą Niedzielę W. Postu po Mszy św. o g. 9.00 Droga krzyżowa dla wszystkich. W każdą Niedzielę Wielkiego Postu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o g. 17.15. O g. 18.00 ostatnia niedzielna Msza święta.

2.Modlitwą otaczamy czas Renowacji Misji świętych  – pogłębionych rekolekcji, które będziemy przeżywać od V Niedzieli Wielkiego Postu. Polecamy Miłosiernemu Bogu Ks. Misjonarza, ks. Spowiedników, modlimy się za siebie nawzajem, za nasze rodziny, dzieci, młodzież, chorych, samotnych o błogosławione owoce tego świętego czasu!Program Rekolekcji będzie podany w najbliższym czasie po konsultacji z księdzem Misjonarzem. 

3.Zapraszamy na zebranie Radę Parafialną dzisiaj wniedzielę  ( 18.02.) o g. 19.00.

4. Dzisiaj w 3 Niedzielę miesiąca  składka przeznaczona na cele naszej parafii, tym razem też z racji I Niedzieli Wielkiego Postu również na dzieła sakralne  związane z osobą św. Jana Pawła II

5. Kalendarz liturgiczny:

– w czwartek – 22.02. – święto katedry św. Piotra, Apostoła;

6Jest do nabycia prasa katolicka:” Gość Niedzielny”. „ Niedziela”, „ Staś” dla dzieci na miesiąc marzec.​​​​​​​​​      

7. W tym tygodniu na cmentarz odprowadziliśmy śp.Annę Dworniczek. Pamiętajmy o zmarłych w naszych modlitwach. „ Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…”. 

8. Za ławkami z tyłu świątyni do umieszczonych tam skarbon składamy przez cały Wielki Post ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg zapłać za ten dar serca!

9. Wam Kochani Parafianie i Goście, Jubilaci, Solenizanci życzymy obfitości Bożych łask. Wszystkim błogosławionego czasu Wielkiego Postu!

Jeszcze nie ma treści do pokazania.